Skrýt reklamu

Hledáte vhodné financování hypotéky? Porovnání naleznete na Uspory.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2022 2:26 pm 

Simplea zkušenosti - životní pojištění


Ahoj všem, řeším životní pojištění a hledám pojišťovnu. Mám přesnou představu, ale chci to probrat s někým v oboru. Simpleu mi nabídl můj poradce z Partners, že je to novinka, tak jestli do toho jít nebo ne. Byl bych rád, kdyby mi k tomu někdo řekl něco víc.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Půjčka před výplatou
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: stř říj 05, 2022 6:53 pm 
Ahoj. Jestli ti to pomůže, tak u Simpley mám uzavřené životní pojištění. Já osobně jsem spokojený. Z mého pohledu mají velice přehledné smlouvy. Což je v dnešní době plus, protože spousty věcem ve smlouvách lidé nerozumí. Tady si opravdu zakládají na jednoduchosti. Pojistná smlouva s minimem výluk je taky plus. Za sebe ti můžu říct jdi do toho, ale jestli tě ještě něco zajímá, tak se klidně ptej.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: úte říj 11, 2022 12:52 pm 
Dobrý den. Myslím, že Sebastian to tady velmi dobře vystihl. Já mám u Simpley pojištění teprve krátce, ale servis v poměru s kvalitou je fakt dobrý. Vše vám vysvětlí a podle mě, má tahle pojišťovna dobře nakročeno protože jí jde o lidi a tak to má být.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2022 6:33 pm 
Děkuju vám za vaše zprávy. Já jsem koukal, že se u nich dá sjednat to pojištění i online a tak si říkám, že bych to zkusil touto cestou.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2022 11:55 am 
Dobrý den Jirko. Myslím si, že jestli jste u Partners spokojený s poradcem, tak bych na jeho doporučení dal a nebál se oslovit i tuto pojišťovnu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2022 8:26 pm 
Já jsem si právě říkal totéž, máte pravdu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2022 11:40 am 
[quote="JiříBlahovec"]Děkuju vám za vaše zprávy. Já jsem koukal, že se u nich dá sjednat to pojištění i online a tak si říkám, že bych to zkusil touto cestou.[/quote]
Ohledně toho jejich online pojištění vám říct uplně nemůžu, já jsem to řešil s jejich člověkem přímo, ale viděl jsem tuhle jejich možnost. Myslím si, že v závěru to vyjde uplně na stejno.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: čtv lis 17, 2022 1:59 pm 
Jasný, nevadí. Já to budu řešit online, zjištoval jsem si o tom nějaké informace a je to pro mě prostě nejrychlejší a věřím, že kdyby to nebylo ono, tak to nebudou nabízet.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2022 7:05 am 
Se Simpleou jsem uzavřel životko cca před měsícem. Za mě super. Jednoduchý, všechno k věci, krytí kvalitní myslím si, že všechno co jsem očekával to splnilo.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Simplea zkušenosti - životní pojištění
PříspěvekNapsal: stř pro 14, 2022 1:27 pm 
Dobrý den. Já jsem si hledal pojišťovnu docela dlouho, kde bych si uzavřel životní pojištění, přece jenom je to pro mě dost zásadní pojištění. O Simplee jsem vůbec nevěděl, až když jsem hledal na netu, tak jsem na tu pojišťovnu narazil a musím říct, že co jsem si tady přečetl tak mám dost podobný názor. Mám u nich pojištění a nelituji. Profi přístup, rychlost, vždy aktuální smlouva a to, že fungují i online je dobrá věc.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO
info@pujckyn.cz

Nově také půjčka do výplaty, zadejte si inzerát i Vy. Případne studenská půjčka , Vám může usnadnit život. Pokud ne, zkuste Půjčky online, a naše fórum. Pak už jedině investor co půjči peníze, a snad i levně. Výhodná je také půjčka na směnku 100000. Nebo co na toinvestor co půjči peníze? Jakou půjčku si vybrat? Recenze půjček pěkně pohromadě. To je Půjčkoid.cz Finanční poradna a proficredit kalkulačka, je zde jen pro Vás. Vypočítáme Vám všechno a domácí finance reguluje fórum online. Pokud ne, zkuste povinné ručení 2013 nebo ceny plynu 2013 a kalkulačka online. Případně havarijko, čili havarijní pojištění 2013, kalkulačka zdarma. Vyzkoušejte jídelníček online.


TOPlist