Skrýt reklamu

Hledáte vhodné financování hypotéky? Porovnání naleznete na Uspory.cz


Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Please select the options below to the correct list to avoid automated registrations.
Ovoce
Zelenina
Jablko
Mrkev
Paprika
Jahoda
   
Přehled tématu - Chtěl
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Chtěl  Odpovědět s citací
Chtěl bych také zareagovat a říci jakou mám zkušenost s firmou EURO FUTURE! V listopadu loňského roku,jsem marně sháněl úvěr až jsem narazil na uvedenou firmu.Vyplnil jsem on-line žádost a byl jsem kontaktován poradkyní,že mám úvěr schválen a když co nejdříve,do 10 dnů,pošlu vyplněné formuláře budu mít slevu 50% z poplatku 4800 kč!Vše jsem včas učinil a bohužel i já dal souhlas k inkasu!Poté se mi společnost odmlčela a pokus s navázáním jakéhokoli kontaktu byl marný.K mému úžasu mi odešlo z účtu 4800kč hned v prosinci a opět kontakt žádný!Do konce roku se nic nezměnilo a celý leden také ne až 1.února mi poslali POKUS O SMÍR a složenku za pokutu na částku 9600kč!!!!!!To už na mě bylo trochu silné kafe a tak jsem opět zkusil telefonní kontakt.Tentokrát jsem byl úspěšný,ale ozvala se mi ,stejně jako některým z Vás,jakási slečna a vysvětlení na můj rozhořčený dotaz,jsem samozřejmě nedostal.Poté mi začaly chodit výhružné SMS o okamžitém zaplacení údajné dlužné částky 9600kč a to opakovaně a ve finále mi přišla Předžalobní výzva!!!! Na mé telefonáty na 840200300 mi opět stejná slečna,neustále tvrdí,že si mě už ze své jakési databáze vymazala a že mě už nebudou obtěžovat!Omyl přátelé, další den mi opět přišla výhružná SMS k uhrazení oné částky 9600kč.Nevím co mi ještě přijde,ale zatím mi vyhrožují jenom"EXEKUCÍ"! Takže chci všechny varovat před touto společností ať nedopadnete podobně!!!!!!Jestli je toto "budoucnost evropy" tak pánbů s náma!
Příspěvek Napsal: sob kvě 29, 2021 1:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Přejít na:  
cron
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO
info@pujckyn.cz

Nově také půjčka do výplaty, zadejte si inzerát i Vy. Případne studenská půjčka , Vám může usnadnit život. Pokud ne, zkuste Půjčky online, a naše fórum. Pak už jedině investor co půjči peníze, a snad i levně. Výhodná je také půjčka na směnku 100000. Nebo co na toinvestor co půjči peníze? Jakou půjčku si vybrat? Recenze půjček pěkně pohromadě. To je Půjčkoid.cz Finanční poradna a proficredit kalkulačka, je zde jen pro Vás. Vypočítáme Vám všechno a domácí finance reguluje fórum online. Pokud ne, zkuste povinné ručení 2013 nebo ceny plynu 2013 a kalkulačka online. Případně havarijko, čili havarijní pojištění 2013, kalkulačka zdarma. Vyzkoušejte jídelníček online.


TOPlist