Skrýt reklamu

Hledáte vhodné financování hypotéky? Porovnání naleznete na Uspory.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2022 3:26 pm 

Acema Credit zkušenosti


Dobrý den, zajímalo by mě, zda jste někdo řešil úvěr mimobankovně a jakou s tím máte zkušenost. Kvůli podnikání bych si potřeboval vzít druhý úvěr, který mi banka v současnosti nechce poskytnout, protože už u nich jeden splácím. Nutno podotknout, že vše je bez prodlení hrazené a přesto že mám dobré hospodářské výsledky, se s nimi nelze dohodnout, takže zvažuji alternativu typu Acema Credit, kde bych snad měl mít možnost úvěr na potřebnou částku získat. Za případný zkušenosti budu vděčný. Díky

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Půjčka před výplatou
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř říj 05, 2022 3:10 pm 
tak banky asi vědí, proč to dělají a proč další peníze nechtějí poskytnout, má to být i nějaká ochrana pro vás..


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2022 7:57 pm 
No právě, banky na to mají svoje tabulky a pak se do nich napasujte, abyste z nich něco dostali. Já jsem to zkoušel, abych se mohl s firmou posunout dál a i přesto, že jsem část dával ze svého, tak prostě smolík, takže jsem o zbytek potřebný částky požádal u Acemy, která mi ten necelý milion a půl byla ochotná poskytnout s tím, že to budu mít do 6 let splacený, ale to jsem si řekl podle splátky sám pak.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2022 6:12 pm 
Mně jejich půjčka zachránila krk, protože už jsem začínal fakt propadat do zoufalství kvůli několika dluhům, co jsem si nadělal. Acema naštěstí ani nechtěla vědět na co ty peníze chci a jen si ke mně zjistila nějaký věci a jestli budu mít z čeho splácet a po několika dnech už jsem měl 200 táců od nich na stole v keši, zbytek mi hodili na účet.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř lis 16, 2022 3:16 pm 
Nevím jak jsou na tom s úrokama tyhle nebankovky, ale asi to bude o něco vyšší, než byste v bance dostal, zas na druhou stranu jestli umí zkousnout nějaký ten finanční zádrhel typu exekuce, dluhy apod. tak si nejde asi moc vyskakovat a člověk může být rád, že mu tu vůbec půjčí a není to žádná lichvářská verbeš, co ho chce servat do trenek.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2022 6:59 am 
A to je právě ono, že sice zaplatím o něco víc, ale byli se o tom schopný se mnou bavit. Tak jsem prošel nějakým posudkem, jestli budu pro půjčku ok, ale poslali mi pak nabídku, že jsem usoudil, že jsem, a prostě akorát mám teďka v zastavený byt, takže si musím hlídat svoje platby, aby to šlo vždycky včas, ale s tím zatím nemám problém.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv pro 15, 2022 6:40 pm 
Dneska mi na tom nepřijde už v podstatě nic divnýho, když si půjčíte jinde než v bance, protože tam prostě pokud pro ně nejste bonitní, tak smůla zařiďte se jinak. Když jsem si věci zjišťoval já, tak pro mě byl podstatný fakt i to, že Acema má razítko od ČNB, což je pro mě znak určitého fér fungování a proto jsem zažádal vedle banky u nich.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2023 11:08 pm 
Joo mně do toho banka taky hodila řádný vidle. Že to prý se mnou myslím dobře, když mi tu půjčku nechtějí dát, aby mě prý ochránili, ale na to jim kašlu. Tihle jsou taky ok, tak nic nenamítám.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2023 5:45 pm 
Ti jsou hodní, že to tak řeší, ale ne je fakt, že se to prostě v těhle institucích víc hlídá a myslím si, že to bude čím dál tím složitější dostat se k penězům od banky, jak klasický půjčky tak i ty hypotéky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Acema Credit zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2023 4:59 am 
To asi ano, ale pořád by tu měla být nějaké úměra. No dalo by se o tom sáhodlouze diskutovat. Jsem rád za možnost alternativy, kdy jsou na trhu podniky tipu Acema, u kterých to můžu přese všechno řešit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO
info@pujckyn.cz

Nově také půjčka do výplaty, zadejte si inzerát i Vy. Případne studenská půjčka , Vám může usnadnit život. Pokud ne, zkuste Půjčky online, a naše fórum. Pak už jedině investor co půjči peníze, a snad i levně. Výhodná je také půjčka na směnku 100000. Nebo co na toinvestor co půjči peníze? Jakou půjčku si vybrat? Recenze půjček pěkně pohromadě. To je Půjčkoid.cz Finanční poradna a proficredit kalkulačka, je zde jen pro Vás. Vypočítáme Vám všechno a domácí finance reguluje fórum online. Pokud ne, zkuste povinné ručení 2013 nebo ceny plynu 2013 a kalkulačka online. Případně havarijko, čili havarijní pojištění 2013, kalkulačka zdarma. Vyzkoušejte jídelníček online.


TOPlist